MacGyver hviezdil na televíznych obrazovkách na prelome 80-tych a 90-tych rokov, pričom sa stal u divákov okamžite hitom. Jeho kreatívne nápady a schopnosť vykorčuľovať z nebezpečných situácií sa stali doslova legendárnymi. Od poslednej epizódy však uplynulo 30 rokov a herec Richard Dean Anderson, ktorý stvárňoval tajného agenta, sa zmenil na nepoznanie.

68-ročný rodák z Minnesoty získal hlavnú rolu v seriáli MacGyver, pričom si ho diváci natoľko zaškatuľkovali, že z postavy odvážneho muža sa už nevymanil. Aj napriek tomu, že dobrodružstvá atraktívneho herca boli vysielané v rokoch 1985 až 1992, dodnes sa vysielajú reprízy, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Zub času sa však podpísal aj na americkom hercovi, pričom šediny a pár kíl navyše ho natoľko zmenili, že by ho dnes spoznal už len málokto. Bývalú seriálovú hviezdu tak fanúšikovia považujú za obyčajného dedka, ktorý nie je ničím výnimočným. No musíme uznať, že aj po tých rokoch má rovnakú iskru v očiach ako v minulom storočí, keď dokázal vytvoriť bombu aj z obyčajnej žuvačky.

Kedysi

Dnes

Znelka, ktorú kedysi poznal celý svet

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Facebook, YouTube | Video: YouTube