Renáta Názlerová je dlhodobo pod drobnohľadom médií a fanúšikov, ktorí vedia byť poriadne kritickí v súvislosti s jej postavou. Ak by ste však čakali, že urážlivé slová niektorých jedincov ju dostanú na kolená, opak je pravdou! Na sociálnej sieti povzbudzuje ženy po celom Slovensku, aby boli sebavedomé a užívali si život aj napriek pár kilám navyše.

Advokátka zo Súdnej siene, moderátorka relácie Super mama, mediátorka i spisovateľka v jednej osobe si po náročnom pracovnom období momentálne užíva dovolenku v Tunisku po boku svojho manžela Jozefa. Spoločne oslavujú neuveriteľné 30. výročie svadby, ktoré je známe aj ako „perlové“.

Pobyt v exotike si priam pýta sviežosť a ľahkosť letných šiat, ktorým podľahla aj Názlerová. Dokonca si obliekla i overal, voči ktorému mala dlhé roky predsudky. Podľa jej slov si ho dnes nevie vynachváliť. Mnohé ženy ju však upozorňovali, že vzorované či príliš farebné outfity v žiadnom prípade nie sú vhodné pre moletky a mala by prehodnotiť svoj módny vkus.

Súčasná riaditeľka Domova sociálnych služieb v Pezinku však s týmto názorom nesúhlasí. Šaty s výraznými vzormi určite nepovažuje za prekážku a rozhodne ich vie nosiť s gráciou a hrdosťou. Sympatická Renáta opäť potvrdzuje, že aj plnoštíhla dáma sa nemusí báť obliekať štýlovo, a zároveň môže spôsobiť žiarlivosť žien i túžbu mužov.

Známa brunetka sa neštíti ani oblečenia v bielej farbe, ktorá je vo všeobecnosti nočnou morou mnohých moletiek. ,,Milovaná aj odmietaná biela. Pre mnohých to nie je farba, iní tvrdia, že v bielej pôsobíme mdlo. Ja osobne bielu zbožňujem, a dokonca si myslím, že je tak univerzálna, že pristane každej z nás,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila niekoľko trendy outfitov aj v tejto farbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Renáta Názlerová-officiálna stránka