Zdesení rodičia sa vzbúrili potom, čo sa ich deti sťažovali, že ich pani učiteľka bije. Zúrivá žena sa rozhodla vybiť si zlosť na malých škôlkároch a otrasné video zachytáva jej vyčíňanie. V Piešťanoch pritom vyčíňala učiteľka, ktorá deťom vyhadzovala jedlo z jediného dôvodu.

Zdesení rodičia z čínskej provincie Anhui sú pobúrení potom, čo sa im deti začali zverovať s tým, že pani učiteľka im dáva facky. Neskôr bezpečnostná kamera potvrdila, že učiteľka menom Xuan, ktorá mala na starosti malých školkárov, sa správala neprístojne. Zúrivá učiteľka má na záberoch kopať do postieľok a malým deťom uštedrila aj facky na tvár.

Učiteľka mala obuté topánky a z času na čas dupla po dieťati. Je neuveriteľné, že sa k deťom dokázala správať tak násilne,“ potvrdila pre Dailymail zhrozená mama. Škôlka pre malých drobcov pritom patrí k tým drahším, kde si rodičia zaplatia mesačne v prepočte až 620 eur. Škôlka sa po prevalení hrozného incidentu s učiteľkou, ktorá bola u nich zamestnaná viac ako rok, všetkým rodičom aj žiakom ospravedlnila. V súčasnosti prebieha policajné vyšetrovanie a zdesení ľudia odkazujú zúrivej učiteľke len jedno: „Ak nemáte trpezlivosť a láskavosť, nerobte učiteľku.“

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube, Shutterstock