V nedeľu večer začala televízia Markíza vysielať druhú sériu zábavnej relácie Tvoja tvár znie povedome, ktorá na jar zožala veľké úspechy a zdá sa, že to bol skvelý ťah. Prvé kolo ponúklo famózne spevácke výkony obohatené o originálne kostýmy a choreografie, a samozrejme, nechýbali ani vtipné reakcie a komentáre porotcov.

[sociallocker]Na začiatku šou sa na pódiu objavil americký rockový hudobník, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Meat Loaf. Za maskou nie príliš zvodného pána sa však neskrýval súťažiaci ale absolútny víťaz prvej série šou, sympatický Lukáš Adamec, ktorý pieseň I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That) zaspieval vynikajúco. Zároveň obsadil miesto jedného z porotcov.

Máme za sebou parádny rockový začiatok. Ďakujeme @lukyadamec? #tvmarkiza #tvojatvarzniepovedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #meatloaf #lukasadamec #premena

Fotka uverejnená používateľom Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Hneď po ňom sa to celé začalo a prvý súťažiaci vyčaril úsmev na tvárach nielen divákom pred televíznymi obrazovkami, ale aj štvorici porotcov, ktorí išli puknúť od smiechu. Andrej Bičan ako samoľúbi kráľ Julien z rozprávky Madagaskar sa postaral o nezameniteľný výkon, popredkávaný množstvom zábavných momentov. “Pripadám si akoby som húlil,” zahlásil Dano Dangl počas hodnotenia a nedokázal sa prestať smiať. “Prvý plyšáčik, ktorého by som si vzala do postele,” poznamenala Zuzana Fialová, ktorá Andreja tak naštartovala, až sa celá debata zvrhla celkom iným smerom a Julien dostal prívlastok najviac nadržaný plyšák.

I keď sa zdalo, že to najlepšie nám tvorcovia relácie ponúkli hneď na úvod, vôbec to tak nebolo. Svojou maskou a výkonom všetkých prekvapil Sväťo Malachovský, ktorý sa prevtelil do kráľovnej soulu Arethy Franklin a nakoniec prvé kolo šou aj zaslúžene vyhral.

Vystúpenia zvyšných šiestich účinkujúcich taktiež stáli rozhodne za to, o čom svedčilo aj veľmi tesné bodovanie porotcov. Tí sa už nevedia dočakať druhého kola, ktoré prinesie opäť skvelých umelcov. Účinkujúci sa prevtelia napríklad na Kuka z Horkýže slíže, Christinu Aguileru či Shaggyho.

Mária je #happy ? #tvmarkiza #tvojatvarzniepovedome @tvoja_tvar_znie_povedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #mariacirova #premena #pharellwilliams

Fotka uverejnená používateľom Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Jedna k jednej ? #tvmarkiza #tvojatvarzniepovedome @tvoja_tvar_znie_povedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #martinharich #edsheeran #premena #photograph

Fotka uverejnená používateľom Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram
[/sociallocker]