K incidentu malo dôjsť na základnej škole vo Veľkej Lomnici počas uplynulých dní. Žiačka ôsmeho ročníka tvrdí, že ju počas vyučovania na chodbe fyzicky napadla riaditeľka. Tá jej slová rázne odmieta a na matku žiačky podala už aj trestné oznámenie na polícii.

Na základnej škole vo Veľkej Lomnici musela zasahovať polícia. 16-ročná žiačka z ôsmeho ročníka zavolala svojej mame so slovami, že ju mala fyzicky napadnúť riaditeľka školy. K incidentu údajne došlo počas vyučovania na chodbe školy, keď žiačka vybehla z triedy po hádke s učiteľkou.

Riaditeľka Mária Langová ju mala podľa jej slov na chodbe ťahať, potrhať tričko, chytiť ju za krk a udrieť po chrbte. Na kameru televízie JOJ prehovorila aj rozčúlená matka mladej Diany, ktorá ukázala potvrdenie od lekára. Na riaditeľku podala trestné oznámenie. Rovnaký krok však podnikla i samotná pedagogička, keďže sa jej matka študentky mala vyhrážať.

Vyhrážala sa, dokonca jej dcéra potom na chodbe mi povedala, že mám umrieť,” uviedla. Obvinenia o fyzickom napadnutí pritom rázne odmieta. “Nič také som neurobila, pani zástupkyňa dosvedčí, ja som ju naozaj chytila za ľavú ruku s tým, že ona sa trhla a letela,” obhajuje sa hlava školy, ktorá podľa svojich slov za 23 rokov praxe podobný incident nezažila. Po vyostrení hádky s nahnevanou mamou musela na mieste zasahovať aj polícia. Vedúci MOPS Veľká Lomnica Emil Pišta dodáva, že keby boli rodičia prítomní na hodinách, pochopili by, čo robia ich deti. Východ Slovenska šokovala tragédia, pri ktorej 34-ročný Tomáš zoskočil z kostolnej veže v Prešove.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk | Foto: Televízia JOJ