V obľúbenom seriáli Oteckovia ide predovšetkým o lásku a vzťahy, a preto nie je na pľaci núdza o bozkávacie či iné intímne scénky. Jeden z hercov prezradil, že v jeho vzťahu sa kvôli tomu objavila aj žiarlivosť…

Seriál Oteckovia sa teší mimoriadnej obľube a diváci sa nevedia dočkať, ako sa vzťahy medzi ich obľúbencami vyvinú v ďalších epizódach. Scény jednotlivých dvojíc sa ale nezaobídu bez nežností či bozkávania. To ale nie je vždy príjemné partnerkám, ktoré sa na “muchlovanie” fešných hercov musia doma pozerať.

Svoje o tom vie aj Marek Fašiang, ktorý pre Nový Čas nabonzoval, ako zvykne reagovať jeho Terezka: “Jasné. V tom momente sa odoberá do kuchyne a začne niečo upratovať alebo variť,” usmieva sa, no modelka ihneď dodáva: “On je nalepený na telke a ja sa odvrátim do boku. Pozriem si to s prižmúreným okom,” smejú sa so slovami, že trochu žiarlivosti patrí do každého vzťahu, kde jednému na druhom záleží.

Čo však vedel málokto je fakt, že aj Marek je poriadne žiarlivý a to až tak, že svojej priateľke nedovolil prihlásiť sa do Oteckov na rolu partnerky po boku zvodcu Alexa: “Dostala zákaz odo mňa už účinkovať. Strašne chcela ísť na kasting robiť Alexovi priateľku, ale to som zatrhol,” priznáva bez okolkov Fašiang. Je zjavné, že dvojica si navzájom svoju lásku stráži ako oko v hlave.

Marekova priateľka Tereza sa musí pozerať na ľúbostné scénky s Lindou
Marek partnerke rovnako nedovolil prihlásiť sa na kasting do role Alexovej priateľky

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram