Do slovenských kín mieri dlho očakávaná komédia Známi neznámi, ktorá sľubuje kvalitné herecké obsadenie. V novom filme, ktorý bol natočený na motívy predlohy Úplní cudzinci (Perfetti sconosciuti) od režiséra Paola Genovesa, má vo svete už množstvo adaptácii, pričom v tej lokálnej sa objavia domáce hviezdy kinematografie.

Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Sväťo Malachovský, Klára Issová, Martin Hofmann, Tomáš Měcháček a Anna Kadeřávková sa už začiatkom augusta objavia v novej komédii Známi neznámi. K filmu o partii priateľov, ktorí sa počas jednej noci rozhodnú položiť na stôl svoje mobilné telefóny a zdieľať súkromie, vznikla aj titulná pieseň. O tú sa postaral Martin „Fefe“ Žúži z kapely Hex, pričom pre neho išlo o prvú skladbu, ktorú na svoje prekvapenie napísal pre niekoho iného.

Ako totiž prezradil, singel Jedno ráno bol pôvodne pre ich skupinu, avšak Wande Adamík Hrycovej sa tak páčil, že ho presvedčila na spoluprácu. Jedinou podmienkou bolo, aby skladbu zaspieval niekto s hlbokým hlasom, pričom voľba padla prekvapivo na herca Tomáša Maštalíra.

„Wandina ponuka ma riadne zaskočila. Spočiatku mi prišla až absurdná. Bol som z jej slov v šoku. Môj mozog to nejako nechcel prijať. Cítil som sa ako tenista, ktorého sa z ničoho nič opýtajú, či by si nechcel ísť zahrať hokejový zápas. Po Wandinom telefonáte som si zobral deň na premyslenie. Na druhý deň sme sa dohodli, že nahráme demo a potom sa uvidí. Lenže po prvom deme si to Wanda už vôbec nechcela dať vyhovoriť a tak sme to doklepli až dokonca,“ uviedol charizmatický herec, ktorého hlas napokon doplnila speváčka Tina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, tivi.sk