V šoubiznise sa vyžaduje dokonalosť, no tú človek nikdy nedosiahne. Avšak je tu jeden čarovný program, ktorý môže hviezdam pomôcť k perfektnému imidžu, postave či pleti.

[sociallocker]Ženské osadenstvo v hudobnej či filmovej brandži čoraz častejšie používa obľúbený program na upravovanie fotiek. Uznávané osobnosti väčšinou túžia po dokonalej fotografii, ktorá má zdobiť titulku daného známeho či prestížneho časopisu. Je však smutné, že len malé percento z nich odmieta používanie photoshopu.

Práve na tieto snímky pozerajú mladé dospievajúce dievčatá a ony v nich vidia svoj ideál ženskej krásy. Je veľmi smutné, že tento ideál je len jedno veľké klamstvo. Tento program na úpravu fotografií sa používa dennodenne a používať sa aj naďalej bude. Niekde sa hviezdičkám vyčistí pleť, vymažú sa vrásky, zúži pás, zmenší pozadie či zväčší poprsie. Niektoré zásahy sú minimálne, no sú aj také, ktoré sú presným opakom. Pozrite sa, na ktorých “dokonalých” celebritách sa muselo pracovať dlhšie a na ktorých zasa kratšie.

https://www.youtube.com/watch?v=6M0MjdKTmPY

Foto/Video: YouTube
[/sociallocker]