Kontroverzná reality šou Svadba na prvý pohľad spojila v druhej sérii osudy štyroch mužov a štyroch žien. Kým tri z dvojíc k sebe cestu, žiaľ, ani po odporúčaní vedátorov nenašli, príbeh Terezy a Milana pokračuje aj po vypnutí kamier!

Televízny projekt Svadba na prvý pohľad si získal tisíce fanúšikov po celom Slovensku a diváci netrpezlivo očakávali, ako dopadnú vzťahy odborníkmi spojených párov. Z dvoch sérii programu si skutočnú lásku našli len Tereza a Milan, pričom práve tréner bol tým, kto vedátorom sčasti pomohol.

Zamilovaná dvojica síce musela ustáť určité prekážky, avšak pred pár dňami svoj vzťah skutočne spečatili a stali sa z nich oficiálne manželia. Po svadbe v čarokrásnej stodole v Mýte pod Ďumbierom si Bendovci užívali medové týždne, no dnes už premýšľajú nad ďalším veľkým krokom!

,,Chceme sa sťahovať a celkom ma v poslednej dobe bavia tieto panelákové rezidencie. Dom je dom, ale to až za čas,” prezradila nevesta na sociálnej sieti, pričom len nedávno dala do predaja svoj dom na Slovensku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tereza_benda, milan_benda