Posledný súd pred vynesením rozsudku ohľadom dvojnásobnej vraždy si nechala ujsť mama zastrelenej Martiny, Zlatica Kušnírová. Hoci sa zničená žena dostavila na všetky pojednávania, tentokrát sa kvôli veľmi smutnému dôvodu rozhodla do súdnej siene nezavítať. Toto by už nezvládla!

Zlatica Kušnírová ako aj rodičia Jána Kuciaka sa pravidelne zúčastňovali na pojednávaniach vo veci dvojnásobnej vraždy mladých ľudí. V lavici si so slzami v očiach vypočuli mnohé znalecké posudky, ako aj výpovede obžalovaných. Nedávno sa dostala na verejnosť aj komunikácia Kočnera s Jankovskou cez Threemu, kde sa opäť objavil znak smrtky.

Už o niekoľko hodín sa Kočner, Zsuzsová a ďalší dozvedia na súde svoj ortieľ a rovnako bude prebiehať súd aj s Jankovskou. Pred pár dňami pritom dostali na záverečné reči priestor aj obhajcovia ako i samotní obžalovaní. A práve ich slová hovoriace o nevine by nezniesla počúvať zdrvená pani Kušnírová. Preto sa radšej rozhodla stráviť deň zmysluplnejšie: “Povedali sme si, že čas radšej strávime užitočnejšie, než aby sme si v súdnej sieni jatrili rany. Ja som pracovala okolo domu. Zavarila som uhorky, vozili sme seno. Dva a pol roka po vražde našich detí sme psychicky vyčerpaní. Máme podlomené zdravie, žijeme zo dňa na deň. Nechceme a už ani nevládzeme počúvať všetky tie výhovorky,” povedala na rovinu pre Šarm.

Najviac sa obávala, že by sa pri ich slovách neovládla a povedala im svoje rovno do očí. Dodala tiež, že vrahovia ich detí si zaslúžia peklo na zemi a vyjadrila vieru v spravodlivý proces. Odhalila však, že okrem Kočnerovej obhajoby nezvláda ani ďalšiu vec, ktorú predtým robila s radosťou. Keď sa totiž do jej dediny Gregorovce priblížila svadobná kolóna áut a trúbila, nedokázala mladomanželom vybehnúť zakývať ako kedysi. “Teraz som utekala dovnútra. Prišlo mi ľúto, že Janko a Martinka si nič podobné neužili,” uvádza smutne. V stredu sa pritom uzatvorí ostro sledovaný dvojročný proces, ktorý rozhodne o vine či nevine obžalovaných.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: YouTube/Aktuality.sk, SME, Televízia Markíza