Markizácka stálica Televíznych novín Zlatica Puškárová Švajdová (41) sa pred viac ako rokom stala dvojnásobnou mamičkou. Radosť z oboch synov prejavuje aj na sociálnych sieťach, pričom nedávno priznala, čo svojím potomkom radikálne zakazuje.

Švajdovci sú v práci kolegovia, no v súkromí manželia a rodičia dvoch krásnych synov. Ich starší syn Leo má osem rokovAdamko prednedávnom oslávil svoj prvý rôčik. Nesmieme však zabúdať, že Patrik má dvoch synov z prvého manželstva, s ktorými sa pravidelne stretáva.

Zlatica sa však vyjadrila k otázke výchovy, pričom v jednej veci má úplne jasno. S celou rodinou sa totiž snaží čo najviac času tráviť v prírode. Ich obľúbené aktivity sú preto hubárčenie či rybolov. Leo je dokonca talentovaný hokejista a malý Adamko už hokejku taktiež držal v rukách.

Puškárová sa týmto spôsobom rozhodla bojovať proti mobilom, tabletom a iným technickým vymoženostiam, ktoré sa musia jej deťom oblúkom vyhýbať. Moderné technológie sa tak snaží nahradiť pohybom a obľúbenými aktivitami v prírode.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Zlatica Puškárová, Instagram/zlaticapuskarova