Šoubiz Zlatica Puškárová neskrýva dojatie: Medzi zdravotníkmi boli jej…!

Zlatica Puškárová neskrýva dojatie: Medzi zdravotníkmi boli jej…!

Zlatica Švajdová Puškárová intenzívne sleduje aktuálnu situáciu spojenú s bojom proti koronavírusu, pričom bola prvou osobnosťou, ktorá si počas živého vysielania nasadila rúško v spoločnosti premiéra. Nebolo tak žiadnym prekvapením, keď verejne oznámila, že sa celoplošného testovania určite zúčastní.

Markizácka moderátorka ešte pred celoplošným testovaním upozornila ľudí, že neustále kritizovanie a nadávanie rozhodne ničomu nepomôže. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa zúčastnila historicky najväčšej logistickej operácie na Slovensku.

43-ročná blondínka na sociálnej sieti dokonca zverejnila fotografiu odberného tímu, ktorý dlhé hodiny v ochranných oblekoch testoval tisícky ľudí. Zlatica následne priznala, že sa medzi nimi nachádzajú jej rodinní príslušníci, na ktorých je patrične hrdá. ,,Na tejto fotke sú aj dve moje úžasné sesternice Katka a Kika. Katka má doma tri malé deti a ako zdravotná sestra išla pomáhať,“ vysvetlila Puškárová.

Dvojnásobná mamička zároveň poďakovala všetkým zdravotníkom za ich obrovskú pomoc krajine. ,,…ESENCIA odhodlania, pomoci, spolupatričnosti, dobrovoľníctva, trpezlivosti je v týchto chvíľach na Slovensku MIMORIADNA. Hlboko sa skláňame pred zdravotníkmi, ktorí nás ostatných nenechali bez POMOCI,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/zlaticapuskarova

Exit mobile version