Zlatica Švajdová Puškárová má obrovskú základňu fanúšikov na sociálnych sieťach. Niet sa čo diviť, keďže je dlhoročnou stálicou na obrazovkách televízie Markíza. Jej priaznivcov pomerne často zaujíma, čo si myslí o témach, ktoré polarizujú spoločnosť. Neváha a otvorene prejaví svoj názor!

Markizácka moderátorka si v priebehu posledného roka viac ako inokedy uvedomila, aké dôležité je mať oporu rodiny a priateľov. ,,Dnes je Deň detí a ja mám dar byť stále dieťaťom mojich milovaných rodičov… Úprimne sa priznávam, že som prežívala týždne plné obáv a strachu, aby som mojich najbližších nenakazila. Som mojim rodičom nekonečne vďačná, že nás v tom nenechali samých a boli nám nápomocní aj v ťažkých časoch,“ otvorene napísala na sociálnej sieti.

43-ročná blondínka priznala veľké obavy počas pandémie, keďže takmer denne informovala divákov o smutných udalostiach spojených s počtom infikovaných či obetí. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo zodpovedne dodržiavala všetky nastavené pravidlá. Zároveň upozornila na očkovanie proti ochoreniu COVID-19, ktoré považuje za najlepšiu zbraň.

Plne dôveruje vede a odborníkom, ktorí očkovanie považujú za cestu, ako sa v tejto situácií prestať báť o najbližších. ,,Nechcem opäť zažiť ten pocit bezmocnosti a strach o najbližších,“ zverila sa Zlatica. Taktiež upozornila, že nechce nikoho presviedčať, keďže každý má svoj život vo vlastných rukách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zlatica sa veľmi bála o 91-ročnú starú mamu

Zdroj: IG/zlaticapuskarova  |  Foto: FB/Televízia Markíza, TV Markíza, IG/zlaticapuskarova