Markizácka stálica Televíznych novín Zlatica Puškárová Švajdová (40) tvorí dlhé roky pár s Patrikom Švajdom, ktorý je zároveň aj jej kolegom. Zo začiatku im fanúšikovia nedávali veľké šance a predpokladali, že pôjde iba o krátku romancu. Opak je však pravdou, čo potvrdila aj samotná Zlatica.

Švajdovci majú spolu dvoch krásnych synčekov, zatiaľ čo Leo má už sedem rokov, Adamko sa narodil ešte len tento rok. No Patrik má dvoch synov aj z prvého manželstva, s ktorými má dobrý vzťah a sú neustále v kontakte. Je zrejmé, že dvojici to výborne klape nielen v práci ale aj v súkromí. Oceniť to vie aj Zlatica, ktorá sa so svojimi pocitmi podelila na sociálnej sieti.

,,Keď je Vám aj po 17tich rokoch s mužíčkom bytostne veselo. Keď ste stále najlepší parťáci, zaľúbení frajeri, blázniví dobrodruhovia, ktorí sa neberú až tak vážne,“ opísala svoj vzťah s manželom mamička na materskej dovolenke. ,,Keď neutekáte z domu, ale domov lebo, to je SVET, ktorý milujeme, ktorý nás teší, rozosmieva a napĺňa. Keď sme spolu mladli a keď aj spolu starneme, všetko má svoje čaro,“ dojemne sa rozcítila Zlatka o svojom súkromnom živote.

Zdroj | Foto: Instagram