Zlatica Puškárová sa rozcítila: Dojemný odkaz svojmu manželovi Patrikovi!

Dátum:

Markizácka stálica Televíznych novín Zlatica Puškárová Švajdová (40) tvorí dlhé roky pár s Patrikom Švajdom, ktorý je zároveň aj jej kolegom. Zo začiatku im fanúšikovia nedávali veľké šance a predpokladali, že pôjde iba o krátku romancu. Opak je však pravdou, čo potvrdila aj samotná Zlatica.

Švajdovci majú spolu dvoch krásnych synčekov, zatiaľ čo Leo má už sedem rokov, Adamko sa narodil ešte len tento rok. No Patrik má dvoch synov aj z prvého manželstva, s ktorými má dobrý vzťah a sú neustále v kontakte. Je zrejmé, že dvojici to výborne klape nielen v práci ale aj v súkromí. Oceniť to vie aj Zlatica, ktorá sa so svojimi pocitmi podelila na sociálnej sieti.

,,Keď je Vám aj po 17tich rokoch s mužíčkom bytostne veselo. Keď ste stále najlepší parťáci, zaľúbení frajeri, blázniví dobrodruhovia, ktorí sa neberú až tak vážne,“ opísala svoj vzťah s manželom mamička na materskej dovolenke. ,,Keď neutekáte z domu, ale domov lebo, to je SVET, ktorý milujeme, ktorý nás teší, rozosmieva a napĺňa. Keď sme spolu mladli a keď aj spolu starneme, všetko má svoje čaro,“ dojemne sa rozcítila Zlatka o svojom súkromnom živote.

Zdroj | Foto: Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...