Zlatica Puškárová sa rozcítila: Zanechala dojímavý odkaz a ukázala malého synčeka!

Dátum:

Moderátorka Televíznych novín si svoju materskú dovolenku naplno užíva a čas strávený so svojím synčekom je rozhodne vzácny. Prežíva najdôležitejšie momenty svojho života a vo svojich prioritách má jasno!

Zlatica pravidelne zverejňuje na sociálnej sieti fotografie jej synčeka Adamka, ktorý rastie ako z vody. Veľa času trávi na prechádzkach a zdá sa, že jej hlavou víri mnoho myšlienok. Tentokrát sa Puškárová zamyslela nad ženami, ktoré jej ovplyvnili život. Mohli by sme prerozprávať, čo bolo zámerom jej príspevku, no jej slová sú naozaj úprimné a srdcervúce a tak vám poskytneme celý jej príspevok.

,,Čistá láska. Mala som šťastie, že môj život ovplyvnilo päť silných, pre mňa výnimočných žien. Moja najlepšia mamina, skvelá parťáčka a najlepšia kamoška. Starká, ktorá mala inšpirujúcu životnú silu. Babinka, ktorá mala trvalý rozprávkový úsmev a nekonečnú lásku. Moja druhá stará mama Magduška, ktorá má 88 rokov a stále potrebujem jej múdrosť a smiech. A moja svokra Martička, ktorej starostlivosť nepozná hraníc. Každú milujem. Všetky mi dali veľa lásky, smiechu, sily, poznania, múdrosti. Naučili ma nevzdávať sa, neľutovať, milovať svet. Sprevádzali ma životom, ukázali mi ako byť dobrou mamou, vytvorili zázemie a množstvo zážitkov a spomienok, ktoré si ponesiem navždy. A ja to teraz všetko ako mama posúvam svojim synáčikom,“ vyznala sa Zlatica na sociálnej sieti.

Zdroj | Foto: Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...