zlatica puskarova svajdova navrat do prace

Markizácka stálica Televíznych novín Zlatica Puškárová Švajdová (40) opäť šokovala divákov modro-žltej televízie. Najprv sa v apríli v tichosti vytratila z obrazoviek, teraz sa zas zjavila ako blesk z jasného neba.

Zlatica Puškárová Švajdová sa v apríli po odvysielaní víkendovej služby v Televíznych novinách v tichosti vyparila a so svojimi vernými divákmi sa ani nerozlúčila, ako to mali vo zvyku iné moderátorky. V apríli šťastne porodila a venovala sa materským povinnostiam, no už vtedy všetkých prekvapilo, že blondínka sa chystá na návrat pred kamery už v auguste.

Mohlo by vás zaujať: Známa slovenská moderátorka je už pod čepcom: Nevesta zažiarila v netradičných šatách!

Nakoniec odchod od drobca do práce presunula o tri mesiace neskôr na november, no ani ten sa nekonal. Počas nedeľných večerných správ ostali diváci poriadne prekvapení, keď sa vedľa Patrika Švajdu objavila v ružovom saku jeho manželka. Nevedno, prečo sa napokon rozhodla utiecť z materskej už v septembri, no zjavne sa už moderovania a divákov nevedela dočkať, a tak neodolala kamerám a vynovenému štúdiu. V ružovom saku to moderátorke pristalo, aj keď stylisti mohli zvoliť o niečo väčšiu veľkosť, ktorá by nezvýrazňovala popôrodné bruško.

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram