Zlatica Švajdová Puškárová pri moderovaní Televíznych novín pravidelne informuje širokú verejnosť o aktuálnej pandemickej situácií, ktorú vôbec neberie na ľahkú váhu. Striktne dodržiava prísne opatrenia, predovšetkým pri stretnutiach s rodinou, pričom si chvíle s najbližšími o to viac váži.

Obľúbená moderátorka na sociálnej sieti sem-tam ukáže fanúšikom aj čosi zo svojho súkromného života. Najnovšie sa pochválila oslávenkyňou, ktorou bola jej mama Erika. ,,Moja krásna, milovaná, starostlivá, obetavá mamina, najlepšia partáčka a životná opora má dnes 67 rokov. Rozhodne na svoj vek nevyzerá, však?“ spýtala sa svojich priaznivcov.

Puškárová sa pri príležitosti maminých narodenín rozhodla poďakovať za jej nekonečnú pomoc a venovala jej pár vrúcnych slov. „Hoci som v týchto časoch často povzbudzovala iných, sama som prežívala veľké obavy kvôli mojim rodičom. Vždy nám aj s ocinom boli nápomocní s deťmi, nikdy nás neodmietli, vždy všetko prežívali s nami. Viem, čo je bytostný strach o blízkych, všeličo sme za ten rok zažili, ale ich optimizmus ma držal nad vodou,“ dodala, pričom nemusíme ani pripomínať, že podoba s trojnásobnou mamičkou je až zarážajúca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/zlaticapuskarova