Moderátorka Zlatica Puškárová priviedla v pondelok 1. mája večer na svet svoje druhé dieťatko. S manželom Patrikom Švajdom sa tak tešia z ich spoločného druhého synčeka, ktorý dostal meno Adam Jaroslav.

Chlapček prišiel na svet cisárskym rezom a spolu so šťastnou maminou sú v úplnom poriadku. Zlatka sa len pár dní po jeho narodení rozhodla prihovoriť svojim fanúšikom na sociálnej sieti a pridala aj synčekovu fotku.

“Ďakujeme za neuveriteľné množstvo želaní, správ, telefonátov…blízkym aj vzdialeným, známym aj neznámym….zdieľať šťastie s inými nie je samozrejmosť. Ďakujeme za veľkú profesionalitu a ľudskosť lekárom a sestričkám z ružinovskej nemocnice. Nesmierne obdivujem ich prácu a schopnosť vedieť sa správne rozhodnúť. Všetkým budúcim mamičkám želám iba šťastné finále. Sama viem ako radosť striedajú aj obavy, či bude všetko v poriadku, ale to stvorenie, ktoré na Vás tiež čaká je zázrak. Keď vyrastie, bude sa pod čerešňou bozkávať aj na svoje narodeniny,” napísala hrdá mamina, ktorá si už môže svoje nové materské povinnosti naplno užívať.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram