Je tomu len zopár hodín, čo Česko a Slovensko spoznalo svoju šiestu spoločnú Superstar. Tou sa stala po vyrovnanom boji 19-ročná Barbora Piešová z Prievidze, ktorá si okrem titulu odnáša aj výhru vo výške 75 000 €!

Napínavý súboj piatich najlepších spevákov aktuálneho ročníka Superstar vyvrcholil tesne pred polnocou, kedy Leoš Mareš oznámil novú víťazku obľúbenej šou. Tou sa stala nenápadná Barbora Piešová, ktorá v relácii ukončila hudobný program práve svojim vystúpením.

V poslednom kole zaspievala skladbu Next to Me, ktorou sa predviedla aj na úvodnom castingu, pričom ňou doslova lomcovali emócie. Kým v úvodnom kole súťaže stála pred porotou so silným hlasom a fantastickým výkonom, tentokrát v sebe odhodlanie predviesť dokonalý spev hľadala len ťažko.

Neuveriteľné! Monika Bagárová vo finále Superstar,ukázala krásnu dcérku!

Barbora sa totiž snažila ovládať sa, no práve prejavené pocity urobili jej spevácke číslo nezabudnuteľným. Ako zlatý klinec programu upustila okrem nej zopár sĺz aj porota, pričom Leoš Mareš a Patricie Pagáčová neskrývali výrazné dojatie. Toto jednoducho musíte vidieť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/vrqyuq

Zdroj: markiza, streamable