Bezočivosť a drzosť niektorých ľudí zrejme nepozná hranice. To je rozhodne prípad zlodeja, ktorý bez problémov riskoval životy troch detí s cieľom ukradnúť auto. Za svoje konanie nakoniec zaplatil tú najväčšiu cenu, pričom museli zasahovať všetky záchranné zložky.

Kuriózny prípad sa stal vo Filadelfií, keď 25-ročná žena zastavila pred pizzériou, pričom na zadnom sedadle boli tri deti vo veku od 7 mesiacov do piatich rokov. Motor nechala bežať, keďže priateľovi, ktorý pracoval v reštaurácií, išla podať peňaženku, ktorú si zabudol doma.

54-ročný okoloidúci využil dve krátke minúty a auto ukradol, pričom sa zo zlodeja stal aj únosca troch detí. Aj napriek tomu, že sa vo vozidle nachádzali osoby, nezastavil, a dokonca stúpil na plyn. Okamžite sa za ním rozbehli obaja rodičia s ľuďmi zo susedstva. Našťastie, muža nakoniec zastavila dopravná zápcha, vďaka ktorej otec detí dostihol ukradnuté auto.

Rozzúrený otec podľahol emóciám, zlodeja vytiahol z auta a dokopal ho až do bezvedomia. Na miesto bola privolaná polícia aj záchranka, ktorá zbitého muža odviezla do nemocnice, kde nakoniec zomrel. Polícia podľa prvotného vyšetrovania oznámila, že zatiaľ nemá v úmysle nikoho obviniť zo smrti zlodeja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcphiladelphia.com  |  Foto: YouTube