Obdivovaná, milovaná… ľutovaná! Jennifer Aniston, ktorá sa v Hollywoode presadila úlohou Rachel Green v seriáli Priatelia, je snáď najľutovanejšou celebritou sveta. Prečo?

Spočiatku s ňou fanúšikovia súcitili, keď pri nej Brad Pitt užíval ľahké drogy a alkohol, následne, keď ju opustil pre Angelinu Jolie, neskôr, pretože sa k nej nechcel vrátiť a napokon? Pretože sa nestala matkou! Ako to však vníma samotná Jenn?

Aj keď by sa mohlo zdať, že Jennifer Aniston niečo chýba, ona sama seba označuje ako šťastnú a vďačnú osobu, ktorá má všetko, po čom v živote túžila. Napriek tomu je neraz svedkom otravných otázok, kedy bude mať dieťa, či chce dieťa alebo prečo nemá dieťa. Nejde však o mimoriadne osobnú a chúlostivú záležitosť?

Seriálová Rachel je smutná a znechutená zároveň zo skutočnosti, že mnohí podľahli predstave, že sa z nej stala vďaka stúpajúcej sláve namyslená karieristka. “Nikto nevie, čo sa deje za zatvorenými dverami. Nikto neberie do úvahy, aké ťažké a citlivé to môže byť pre mňa a pre môjho partnera,” priznala hviezda seriálu Priatelia, ktorá už 11. februára oslávi päťdesiatku.

Herečka je v súkromí citlivou osobnosťou a po dieťati túžila tak, ako mnohé iné ženy, avšak, žiaľ, táto radosť jej dopriatá nebola. “Na ženy je vyvíjaný obrovský tlak, aby sa stali matkami a ak sa tak nestane, sú považované za “poškodené”. Možno je môj účel na tejto planéte iný, než aby som sa rozmnožovala. Možno sú iné veci, ktorým by som sa mala venovať,” dodala s pokorou.

Krásna hviezda strieborného plátna má na fanúšikov i všetkých ľudí len jedinú prosbu. Prestaňte odsudzovať tých, ktorí nemôžu alebo nechcú mať deti.

Foto: Twitter