ZLOSŤ na Farme 11: Týchto farmárov okamžite znenávideli aj diváci!

Dátum:

Farma sa naplno rozbehla len pred tromi dňami, no už sa črtajú tváre, ktoré ležia v žalúdku nielen samotným súťažiacim, ale aj divákom. Títo farmári získali najväčšie antipatie za svoje správanie.

Farma 11 ešte ani poriadne nezačala a mnohí farmári aj diváci pred televíznymi obrazovkami už začínajú mať jasno v tom, kto z účastníkov im leží v žalúdku najviac. Po prvých spoločných dňoch na statku si poriadne zavaril predovšetkým Matej Jurkovič z Bratislavy.

Vyšportovaný mladík bez partnerky síce zaujal vzhľadom mnohé farmárky aj diváčky, no tie svorne tvrdia, že sympatie opadli, len čo otvoril ústa. Za svoje nekompromisné názory na východniarov si zlízol kritiku od kolegov z červenej časti statku, vrátane Rada, Mirky a Nicoletty, no nešetrili ho ani televízni diváci. „Nesympatický a povýšenecký človek a žeby bol nejaký extra krásavec.. skôr taký slizký had. Snáď si dá čoskoro odchod,“ dúfa Lucia, no Matejovi naložil aj Stano: „Typický západniarsky majetnícky narcis, povyšuje sa nad východniarmi…,“ hromží.

Spomedzi ženských farmárok je jednoznačne najvýrazenjšou účastníčkou 32-ročná modelka Kristi, ktorá sa nehanbí ukázať pred kamerami svoje vnady. Jej prílišná odhalenosť, ako aj plastické zásahy však nie sú po chuti mnohým Slovákom: „Máte chybu v popise, namiesto št*tky ste napísali farmárky,“ odbil ju tvrdo Sebastián a pridal sa aj Majo: „No tak slečna nie je hanblivka… falošné kozy a kačacie pyskore už sú dnes nevyhnutnosťou každej pseudocelevriti:)),“ podpichol. Kristi nie je po chuti ani farmárovi Radovi z východu, ktorému lezie na nervy. Fotomodelka však ukázala aj veľké srdce, keď sa ako jediná snažila pomôcť vystresovanému Martinovi. Uvidíme, ako sa budú vyvíjať vzťahy v Sekuliach počas nasledujúcich dní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto naložili Matejovi z Bratislavy jeho východniarski kolegovia

Mateja kritizujú pre jeho ostré názory na východniarov
Kristi nie je mnohým po vôli kvôli výraznému vzhľadu a správaniu

Zdroj: Farma.markiza.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook/Farma

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...