Zmena v lotérii priniesla chaos: Peniaze získali len dvaja vyžrebovaní!

Dátum:

V uplynulých hodinách bola prvýkrát odvysielaná očkovacia lotéria Byť zdravý je výhra v upravenom čase, keď sa presunula z nedeľného vysielania na sobotu. Nevedno, či zaregistrovaní Slováci o lákavé finančné výhry stratili záujem alebo len nevedeli, že došlo k zmene vysielania. 

Z piatich vyžrebovaných totiž zdvihli telefón len dvaja súťažiaci, kým výhru si odniesla iba jedna z nich! Večerom už štandardne divákov sprevádzala moderátorská dvojica Vera Wisterová a Marcel Forgáč, pričom hudobným hosťom bol jazzman Peter Lipa. Ten odhalil divákom prvé heslo, ktorým bola „pracovitosť“ a v priamom prenose ho mala povedať pani Mária z Varechoviec.

Tá síce telefón zdvihla, avšak, žiaľ, po pár sekundách z linky „spadla“. Po nečakanom verdikte sa v ďalšom kole hralo o 200-tisíc eur, ktoré si po správnom uvedení hesla odniesla Mária zo Sniny. Tá zdvihla telefón doslova v poslednej sekunde a nešetrila nadšením: „Ach, bože, celá sa trasiem, ďakujem!“ povedala.

Ďalšou z tých, ktorí si pripíšu na svoj účet 100-tisíc eur, je seniorka Anna z Nemšovej, ktorá sa teší z piatich vnúčat a prezradila, že budú mať krásne Vianoce. Výčitky však zrejme bude mať Eva z Komárna a Jozef z Krásnej Lúky, ktorí telefón nezdvihli a 200-tisíc sa tak presúva do ďalšieho žrebovania. Už budúcu sobotu sa tak bude v úvode lotérie hrať o fantastických 300-tisíc eur!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: RTVS

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...