Mimoriadne obľúbená televízna relácia Inkognito je na domácich obrazovkách už dlhé roky, pričom sa na pozícii celebritných „hádačov“ vystriedali viaceré zvučné mená domáceho šoubiznisu. Tentokrát pribudnú ako posily dve pôvabné herečky, ktoré si diváci zamilovali ako pobláznené duo z východu.

Jojkárska relácia Inkognito, ktorej tvárou je už dlhé roky moderátor Vlado Voštinár, si jednoduchým humorom a otvorenosťou získala tisíce divákov. Kým na sedadlá hádačov si pravidelne sadajú pomerne tie isté mená domáceho šoubiznisu, už dnes večer ich doplnia dve herečky z Prešova.

Doposiaľ boli diváci zvyknutí predovšetkým na Michala Hudáka, Mariána Čekovského, Zdenu Studenkovú, Zuzanu Šebovú, Marcela Forgáča či Šoka, ktorých najnovšie dopnia úplne nové tváre. Tými sú hviezda seriálu Oteckovia Jana Kovalčíková, ktorá v programe Markízy aktuálne končí, a jej kolegyňa Anna Jakab Rakovská.

Fanúšikovia dvojicu vnímajú predovšetkým ako duo východniarok zo seriálu Kavej, ktorý odštartoval ako skeč v relácii Kredenc a následne získal samostaný priestor na mall.tv. Aktuálne herečky dokonca natáčajú film, pričom už 8. novembra predvedú svoj humor aj v Inkognite. „Dnes je tu ťažký východ, žeby som šebe i ja trošku začal hutoric? Ta žeby som trošku zapadol?“ povedal úsmevne Vlado Voštinár Michalovi Hudákovi, ktorý ho upozornil, že v partii východniarov tento raz ťahá za kratší koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Inkognito