Markizácka hviezda Eva “Evelyn” Kramerová si získala desaťtisíce fanúšikov vtipným videom z Chorvátska, kde hľadala “kuny” na platenie. Blondínka sa momentálne opäť nachádza na dovolenke, no tentokrát zmenila destináciu a namierila si to k Mŕtvemu moru, ktoré leži na hraniciach Jordánska a Izraela.

29-ročná humoristka Evelyn sa stala na slovenskej šoubiznisovej scéne doslova pojmom. Okrem tvorby vtipných videí má na svojom konte vlastný seriál, bola súčasťou niekoľkých filmov, aktuálne je moderátorkou úspešnej reality šou Farma, no taktiež sa zúčastnila tanečnej šou Let’s Dance. A práve v nej začala vďaka tancu sympatická blondínka výrazne zhadzovať nadbytočné kilogrami.

Po čase začal Evelyn prekážať objemný dekolt, ktorý si nechala na rozdiel od iných celebrít prekvapivo zmenšiť. “Áno, je to pravda, ale nejako veľmi by som to neriešila, lebo to nie je úplne zjavné. Nie je to radikálna zmena, prsia mi zmenšili o dve čísla, akoby pocitovo je to lepšie,“ uviedla pred časom pre portál Pluska. Aj keď sa Eva už pred časom čiastočne ukázala fanúšikom v plavkách, tentokrát nechala vyniknúť celú svoju postavu.

Výrazne schudnutá tvár Markízy poslala fanúšikom pozdrav priamo z Izraela, kde si momentálne užíva ničím nerušený oddych. A nebola by to dovolenka v tejto destinácii, keby kráska nezavítala aj k Mŕtvemu moru. “Mŕtve more je najnižšie položeným jazerom na Zemi… a aj najslanšie! Voda v ňom je taká slaná, že sa v nej nedá plávať ani ponoriť,” napísala informatívne k snímke, kde je doslova na nepoznanie.

Fotografiu, kde sa okrem bahna vyníma predovšetkým jej TOP postavička, Evelyn zakončila vtipnou bodkou. “Takže ak sa niekedy budete cítiť zbytoční, budete mať pocit, že to, čo robíte nemá zmysel… Spomeň si na chlapíka, ktorý tu robí plavčíka!”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/evelynjefresh