Potom, ako sa Jakub Prachař objavil so svojimi tromi kuframi opäť doma, mnohí verili, že kríza manželov je zažehnaná. Pravda je však celkom inde a ďalšie kroky dvojice hovoria jasnou rečou. Agáte navyše herečka Mórová posiela veľavravný odkaz!

Kríza u Prachařovcov prepukla naplno v čase, keď začala Agáta na sociálnej sieti zverejňovať zvláštne odkazy o rozchode a neskôr pridala aj správy od fanúšika, ktorý údajne na vlastné oči videl, čo sa dialo medzi Jakubom a herečkou Dianou Mórovou v hoteli. Krátko na to si moderátor dofrčal do Prahy zbaliť tri kufre v čase, keď nikto nebol doma a vyhol sa tak zrejme nepríjemnému stretnutiu.

Mórová už vtedy akýkoľvek románik s kolegom z Talentu vylúčila, no zdá sa, že manželstvo nezachránilo ani toto priznanie. Posledná nádej svitla, keď sa Jakub nečakane vrátil domov aj s početnou batožinou, no ukázalo sa, že išlo len o prechodné riešenie. Nedeľné narodeniny totiž trávila Agáta len s deťmi, pričom Jakubovo auto zmizlo z dohľadu. Agáta si mala navyše zložiť z ruky briliantový prsteň, ktorý jej v kostole navliekol stále zákonitý manžel Jakub.

České médiá však aj naďalej špekulujú o tom, či je za krachom ich vzťahu práve Mórová a momentálne jej neustále zvoní telefón. Herečka má však na vec jasný názor a podľa svojich slov nemá s krízou nič spoločné: „Najskôr som vôbec nevedela, o čom hovoria. Táto kauza ale nijako zvlášť neovplyvní môj život. Možnože je to len o pútaní pozornosti a možno niekomu klesajú lajky na sociálnej sieti,“ povedala Didi s úsmevom pre Šarm. „Jakub Prachař podľa mňa vôbec nie je typ sukničkára. On má oči len pre Agátu. Ale ja to pozorujem už dlhšie, že ženy si takéto správanie svojich mužov nevážia. Baby vymýšľajú, nevedia, čo majú v mužovi, ktorý sa stará o rodinu,“ posiela modelke jasný odkaz.

Diana Mórová si s Jakubom Prachařom zahrala aj v Paneláku
Herečka ale odmieta fámy o tom, že by s moderátorom mala pletky
Agáta si mala dokonca zložiť z ruky prsteň od Jakuba

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram, TV Joj