Uplynulý piatok sa na Farme uskutočnil už jedenásty duel v poradí, pričom išlo o zmiešaný súboj. Po dlhom zvažovaní si nakoniec Vladimír Hudáček vybral Nikolu “Nikču“ Prstekovú, s ktorou sa stretol v mimoriadne vyrovnanom boji o postup. Aj tentokrát sa však mohol na statok vrátiť iba jeden víťaz a porazený musel Farmu opustiť.

Na duelantov opäť čakalo päť disciplín, pričom ich poradie vyberala vyzvaná Nikča. Prvá úloha sa týkala šikovnosti, kedy farmári museli poskladať puzzle do tvaru ryby. 25-ročná brunetka tak získala svoj prvý bod. Druhá disciplína bola prekvapením a nepríjemným šokom predovšetkým pre Vlada. Súperi museli postrúhať päť hláv kapusty, pričom rýchlejší získal bod. Východniar sa na oboch malíčkoch poriadne porezal, no naďalej pokračoval v hre, v dôsledku čoho získal prvý bod.

Na farmárov následne čakalo ďalšie prekvapenie, pričom sa obaja zahrali na Popolušku. V hre museli roztriediť tri druhy strukovín do jednotlivých misiek. Rodáčka z Holíča bola v tomto prípade šikovnejšia, čo jej zaručilo druhý bod. Štvrtá disciplína bola zameraná na vytrvalosť pod názvom padajúca guľôčka. Obaja držali malú guľôčku na valčekoch v dvojminútových intervaloch, pričom ani jednému nemohla spadnúť.

Išlo o napínavý súboj, no východniarovi napokon guľôčka spadla. Nikča sa tak s tromi bodmi stala víťazkou duelu. Farmár pracujúci ako opatrovateľ neskrýval sklamanie a sám priznal, že nečakal takýto koniec boja a veril si. Zrejme práve to sa mu vypomstilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma, markiza.sk