Zmiešaný duel na Farme: Do poslednej chvíle nebolo jasné, že odíde…!

Dátum:

Uplynulý piatok sa na Farme uskutočnil už jedenásty duel v poradí, pričom išlo o zmiešaný súboj. Po dlhom zvažovaní si nakoniec Vladimír Hudáček vybral Nikolu “Nikču“ Prstekovú, s ktorou sa stretol v mimoriadne vyrovnanom boji o postup. Aj tentokrát sa však mohol na statok vrátiť iba jeden víťaz a porazený musel Farmu opustiť.

Na duelantov opäť čakalo päť disciplín, pričom ich poradie vyberala vyzvaná Nikča. Prvá úloha sa týkala šikovnosti, kedy farmári museli poskladať puzzle do tvaru ryby. 25-ročná brunetka tak získala svoj prvý bod. Druhá disciplína bola prekvapením a nepríjemným šokom predovšetkým pre Vlada. Súperi museli postrúhať päť hláv kapusty, pričom rýchlejší získal bod. Východniar sa na oboch malíčkoch poriadne porezal, no naďalej pokračoval v hre, v dôsledku čoho získal prvý bod.

Na farmárov následne čakalo ďalšie prekvapenie, pričom sa obaja zahrali na Popolušku. V hre museli roztriediť tri druhy strukovín do jednotlivých misiek. Rodáčka z Holíča bola v tomto prípade šikovnejšia, čo jej zaručilo druhý bod. Štvrtá disciplína bola zameraná na vytrvalosť pod názvom padajúca guľôčka. Obaja držali malú guľôčku na valčekoch v dvojminútových intervaloch, pričom ani jednému nemohla spadnúť.

Išlo o napínavý súboj, no východniarovi napokon guľôčka spadla. Nikča sa tak s tromi bodmi stala víťazkou duelu. Farmár pracujúci ako opatrovateľ neskrýval sklamanie a sám priznal, že nečakal takýto koniec boja a veril si. Zrejme práve to sa mu vypomstilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma, markiza.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...