Na Farme 15 sa uskutočnil ďalší zmiešaný duel, i keď sa museli proti sebe postaviť súťažiaci, ktorí si veľmi dobre rozumeli. Je však zarážajúce, že blondínka vážne uvažovala nad tým, že naschvál prehrá, vďaka čomu sa bude môcť vrátiť domov. Mnohí diváci tak boli zvedaví, či zabojuje alebo sa na to jednoducho vykašle.

V poslednom dueli sa proti sebe postavili Sára Vrablecová a Marek Mikuš. O poradí disciplín rozhodol 29-ročný farmár, ktorý si za prvú úlohu zvolil tzv. Jablká v sude. Pomocou úst museli súťažiaci preniesť jablká do nádoby.

Počas stanoveného limitu sa vlasovej kozmetičke podarilo nazbierať 19 jabĺk. Marek zase z vody vyslobodil 17 jabĺk, v dôsledku čoho Sára získala svoj prvý bod. Nasledovala disciplína s názvom ,,Zajko zapískaj“. Duelanti museli zjesť mrkvu pripevnenú na špagát a následne zapískali na píšťalku. Aj tentokrát sa podarilo blondínke uchmatnúť druhý bod.

Treťou disciplínou bola ,,Bordelár a krajčír“. Farmári museli nájsť v označenom kruhu klbko a následne niť prevliecť cez všetky ihly. Znova zabodovala kráska z Malaciek a získala tretí bod. Oficiálne sa tak stala víťazkou duelu a povolaním hlavný štátny radca musel statok opustiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Farma