Angelina Jolie sa okrem herectva vo veľkej miere venuje aj humanitným projektom po celom svete. Pri nedávnej návšteve arcibiskupa z Canterbury si však vyrobila poriadny trapas, ktorý si všimli aj fanúšikovia a patrične ho komentovali!

Obľúbená americká herečka Angelina Jolie (41) sa počas štvrtkovej návštevy arcibiskupa z Canterbury Justina Welbyho (61) v Londýne venovala najmä otázkam utečeneckej krízy, Južnému Sudánu a prevencii voči se*álnemu násiliu. Pravdepodobne si však neuvedomila jednu dôležitú vec! Pri takejto návšteve predsa treba mať PODPRSENKU! Herečka si ju totiž asi zabudla dať a cez sveter jej presvitali bradavky, ktorými mierila rovno na chudáka arcibiskupa. Ten pod svoj príspevok na Twitteri ešte dodal, že mu bolo cťou stretnúť sa s veľvyslankyňou UNHCR (Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov).

Jedna z reakcií pod fotkou arcibiskupa: “Asi potrebuje podprsenku. Zdá sa, že by mohla niekomu vypichnúť oko. Poriadny trapas!” Nuž Angelina by si mala dávať pozor na takéto faux pas, pretože niektoré subjekty to už označili za “neúctivé”.

Zdroj | Foto: Twitter