Táto informácia zarmútila mnohých fanúšikov obľúbenej relácie televízie JOJ. Známa tvár totiž opúšťa humoristické zoskupenie glosátorov Sedem. Za nečakaným odchodom po 20-tich rokoch je pritom závažný dôvod, pre ktorý sa na obrazovkách tak skoro neobjaví.

Známa a obľúbená tvár televízie Joj ohlásila svoj koniec. Marián Leško (64) potvrdil, že sa rozhodol vzdať účinkovania v glosátorskej relácii Sedem, a tak skoro sa neobjaví ani v televízii Markíza, kde zvykol pravidelne komentovať politické dianie pred či po voľbách. V Sedem sa pritom okrem humorných príhod podieľal aj na jej príprave a vedenie si tak bude musieť nájsť v krátkom čase adekvátnu náhradu.

Za všetkým je novozvolená prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá si Mariána vybrala do svojho tímu poradcov. Leškov odchod už potvrdila aj samotná televízia: “Marián Leško bol nenahraditeľnou súčasťou relácie Sedem a rovnako nenahraditeľný a nezabudnuteľný je jeho prínos a účinkovanie v relácii. V novej profesionálnej kariére mu prajeme veľa úspechov. Relácia Sedem napriek tomu z obrazoviek TV JOJ neodchádza,” znie oficiálne stanovisko pre Aktuality.

A čo na náhly odchod hovorí samotný obľúbený humorista? Triezvo usúdil, že na týchto dvoch stoličkách sa zrejme naraz nebude dať sedieť: “Sú veci, ktoré sa nedajú robiť naraz. Glosovať o politikoch a pracovať zároveň pre pani prezidentku je nezlučiteľné. Je mi to veľmi ľúto, lebo Sedmičku som robil takmer dvadsať rokov a všetkých mám veľmi rád,” dodáva dojímavé slová pre Tv JOJ, do ktorej sa bude môcť vrátiť najskôr o päť rokov po skončení funkcie.

Zdroj: aktuality.sk, tvjoj.sk │ Foto: Facebook/Sedem, TV Joj