Na československej šoubiznisovej scéne sa objavil ďalší konflikt. Známa česká moderátorka a modelka, ktorá je mimoriadne aktívna na sociálnej sieti, sa pustila v živom videu do známej modelky Andrey Verešovej. Verejne ju dokonca počastovala poriadne hrubou urážkou!

Kontroverzná šoubiznisová hviezdička Agáta Hanychová sa už dlhšiu dobu aktívne prezentuje na sociálnych sieťach, kde nazbierala množstvo fanúšikov i kritikov. 37-ročná tmavovláska sa po opakovaných rozchodoch najnovšie zamilovala do šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa.

S partnerom mala nedávno podľa informácií VipShow natočiť živé video, kde zodpovedala na zvedavé otázky fanúšikov. Pri jednej z odpovedí si pritom poriadne kopla do slovenskej modelky Andrey Verešovej, ktorú počastovala vulgárnou urážkou: „Andrea Verešová nie je herečka, je to ku…,“ vypadlo z Agáty.

Nevedno, či narážala na škandál v súvislosti s uniknutým spálňovým videom, pre ktoré podala Verešová aj trestné oznámenie. Krátko na to sa s Andreou náhodne stretla na letisku, keď obidve dvojice čakali v rovnakom rade na vybavenie dokladov. Aj o tomto incidente porozprávala Agáta fanúšikom na Instagrame: „Ale, našťastie, v pohode, ja som tu niečo o nej povedala asi pred dvoma týždňami, ale ona ma nesleduje a dúfam, že ani tento živý prenos neuvidí,“ skryla hlavu do piesku. Verešová pritom po konflikte s Hanychovou pred pár rokmi vyhlásila, že na rozdiel od nej „ovláda plynule štyri svetové jazyky a viac ako 10 rokov žije v pokojnom manželskom zväzku s jedným mužom“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: vipshow.cz │ Foto: IG/agatahanychova, andreaveresovaofficial