Skvelá hudobno-herecká hviezda Lucie Vondráčková (37) zbiera v Čechách jedného Slávika za druhým. Avšak za veľkou mlákou ju teda, ako sa zdá, príliš nepoznajú. Známa Češka však v jej novej domovine, v Kanade, dostala rolu vo filme. Ako to celé vyzeralo a dopadlo?

Priznajme si úprimne, na Slovensku už príliš o Lucke Vondráčkovej nepočuť. Je to spôsobené najmä tým, že Lucia so svojím manželom, známym hokejistom Tomášom Plekancom a deťmi, žije v Kanade. Veľmi často sa však presúvala kvôli svojej práci do Čiech. Ich susedia dokonca veľmi dlho ani len netušili, že Lucka je mimoriadne obľúbenou speváčkou vo svojej rodnej zemi. Dnes je tomu však úplne inak. Lucia dostala úlohu v novom kanadskom romantickom filme “The perfect kiss”. Natáčanie je momentálne v plnom prúde.

Nad mladučkou umelkyňou vraj však kanadskí kolegovia najprv ohŕňali nosom. Prezradila to herečka a producentka Martina Adamcová, ktorá sa do Kanady presťahovala už v 90. rokoch. Práve ona dostala Luciu do filmu. Tam to údajne tak chodí, že keď niekto vo filme začína, vždy skúmajú prečo práve “on” obsadil úlohu a nie niekto iný. Avšak, tieto temné úvahy ich čoskoro prešli. Lucia sa ukázala ako inteligentná a veľmi spontánna herečka, ktorú si postupom času začali vážiť v hereckom “mančafte”. Ocenili jej herectvo aj kolegialitu na placi a stala sa veľmi obľúbenou. Aj vy ste zvedaví na tento film? 🙂

Lucia Vondráčková z natáčania kanadského filmu “The perfect kiss”

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram