Známa a obľúbená česká herečka, ktorá okrem nespočetného množstva filmov zahviezdila aj kultových Pelíškach, priznala, že ju trápi vážne ochorenie. Ako uviedla v statuse na sociálnej sieti, každé ráno musí dochádzať do nemocnice na infúzie a lekár jej odporučil pokojnejší režim.

Skvelá herečka Eva Holubová (62) má za sebou množstvo hereckých postáv, pričom zahviezdila aj v kultovej komédii Pelíšky. A hoci má i v tomto období plné ruky natáčania, fanúšikom na sociálnej sieti priznala, že ju trápi vážne ochorenie boreliózy, ktoré sa prejavuje od miernych príznakov až po veľmi obmedzujúce.

Ako uviedla, jej pracovný deň začína v nemocnici, kam chodí na infúzie. Rovnaký lekár totiž z rovnakej diagnózy dostal pred časom aj jej syna Adama. Zároveň dostala odporúčanie, aby sa viac šetrila: „Ale ono to chce tiež nevyčerpávať sa. Ja viem úplne presne, prečo som tam, kde som. Nemám predpísaný úplný kľud na lôžku, mám si ale ľahnúť, keď budem unavená. Našťastie, nemám toľko natáčania, tak proste všetkému prispôsobím svoj režim,“ dodala Holubová, ktorá boreliózu rieši už druhýkrát. Na Slovensku len pred pár dňami zomrel úspešný tanečník a choreograf.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB │ Foto: YT/Show Jana Krause,  Bontonfilm