Na takúto svadbu sa odhodlá len máloktorá! Známa Češka sa behom uplynulých dní tajne vydala, pričom súkromný obrad prebehol na krásnom mieste v indiánskom štýle. Čo na to poviete?

V našich končinách sme skôr zvyknutí na klasické svadobné obrady v kostole, no známe tváre dokážu občas poriadne prekvapiť. To je aj prípad českej topmodelky Petry Němcovej (40), ktorá žije s americkým podnikateľom Benjaminom Larretchem.

Kráska sa počas uplynulých dní v tichosti vydala a obrad poňali v indiánskom štýle. S manželom ju totiž oddával duchovný vodca na čarovnom mieste Cathedral Rock Vortex v arizonskom národnom parku. To, prečo sa topmodelka rozhodla pre takúto netradičnú svadbu, vysvetlila na sociálnych sieťach:

Cítime sa požehnaní a zvestujeme vám radostnú správu, že sme sa vzali počas súkromnej ceremónie. Toto miesto je veľmi špeciálne kvôli svojmu silnému energetickému poľu a bohatým tradíciám. Počas nášho obradu sa spojili všetky elementy s anjelmi a vytvorili nad nami magický zlatý oblak,” priblížila čaro svadobného obradu Petra. Krátko na to sa pochválila aj nádhernou obrúčkou od Choparda, ku ktorej pripojila veľavravné slová: “Áno, beriem… Z hĺbky môjho srdca a duše,” dodala modelka. Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/pnemcova