Moderátorka Adela Vinczeová (37) sa pred pár dňami podujala na v poradí druhé moderovanie Českého leva a okrem pochvál zožala aj poriadnu kritiku od známej Češky s podrezaným jazykom…

Známa česká kritička a jazyková lektorka Jana Postlerová sa vo svojej pravidelnej rubrike Ostrý jazyk pozrela bližšie na moderovanie Českého leva, ktorého mala v réžii naša najúspešnejšia moderátorka Adela. Hoci mali voči jej moderovaniu výhrady viacerí, po minulom ročníku zožala úspech. Tento ročník prebehol rovnako hladko, no lektorka Adelin výkon poriadne skritizovala.

Už 25 rokov nie sme jeden štát a je to také divné, že Českého leva uvádza skvelá slovenská moderátorka. Pani Banášová hovorila príjemne, snažila sa, aby jej bolo rozumieť, ale aj tak pôsobila pre tento typ prenosu šedivo. Keď sa potom objavili páni Polívka a Kaiser, tak to dýchalo naším českým humorom, ktorý je sebaironický,” nedávala si servítku pred ústa. Na záver pre Blesk dodala, že by uvítala, ak by Českého leva moderoval Čech alebo Češka a priamo poukázala na Libora Boučka, ktorý bol spoluautor scenára.

Lektorka Jana Poslterová zvozila moderovanie Adely

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.