Bývalá farmárka koncom roka prekvapila všetkých fanúšikov, keď prijala moderátorský flek v obľúbenom rádiu Europa 2. V rannej šou však pobudla len pár týždňov a podľa vlastných slov aj končí. Dôvodom má byť zrejme osobné rozhodnutie tmavovlásky.

Kráska, ktorá zahviezdila počas 8. série reality šou na statku Farma, prekvapila koncom roka svojich fanúšikov. Lucia Almaksus Gachulincová totiž oznámila, že začína pracovať ako moderátorka obľúbeného rádia Europa 2. Lula posilnila tím Rannej Show Sketch Bros a pridala sa k dvojici Samo Procházka a Oliver Oswald.

Po niekoľkých týždňoch na spíkerskej stoličke však opäť šokuje. Tmavovláska totiž na sociálnej sieti ohlásila, že svoj nový džob opúšťa a ako moderátorka končí. “Môj posledný deň tu. Ďakujem za výbornú skúsenosť, kopec zábavy, veľa som sa naučila,“ napísala k záberu.

Čo presne stojí za rýchlym koncom jej kariéry v rádiu, nie je nateraz úplne zrejmé. Zo slov exfarmárky sa však dá vytušiť, že išlo o jej vlastné rozhodnutie. “Asi nechávam tú najlepšiu robotu na svete, ale keby som tu ostala, nechala by som v úzadí sama seba. Bude mi to tu chýbať,“ dodáva nostalgicky Lucia, ktorá tak zrejme začne opäť ďalšiu životnú etapu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: europa2.sk, IG/llnz