Časy druhej série Farmy sú už dávno v nenávratne. Napriek tomu sa niektorým farmárom podarilo udržať v povedomí divákov a fanúšikov až dodnes. Jednou z takých je aj kontrovertná súťažiaca, ktorá sa po dlhšej odmlke rozhodla opäť ukázať verejnosti svoje vnady.

Farma 2 je už síce dávno v zabudnutí, no niektorí farmári ostávajú aj naďalej v povedomí divákov. Jedným zo žiarivých príkladov je Monika Haklová, ktorá svojho času spôsobila na statku poriadny rozruch.

Blondínka však medzičasom prešla poriadnou premenou, a to najmä vo svojom živote. Aktuálne sa po zložení skúšok živí vo významnej Wienerstadtische poisťovni vo Viedni, pričom popritom precvičuje so ženami piloxing. Ide o kombináciu pilatesu, boxu a tancovania, čo 48-ročnej exfarmárke dopomáha k luxusnej a závideniahodnej postavičke.

A hoci sa v Rakúsku žijúca mama troch detí zvykla na sociálnych sieťach prezentovať odetá, po rokoch sa rozhodla opäť pre nečakané odhalenie. Na svojom profile zverejnila poriadne šteklivé videjko, ako aj fotku, na ktorej sa ukázala hore bez. Nahé poprsie účastníčky Farmy, na ktorom bradavky prekrývajú len hviezdičky, si môžete pozrieť >>> TU <<<  a >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza, Televízia JOJ, IG/monikahaklova1