Po víťazke tretej série slovenskej SuperStar sa akoby zľahla zem. Od Vierky Berkyovej každý očakával, že sa vydá na cestu úspešnej speváčky, keďže rozhodne na to mala. Ona sa však rozhodla úplne opačne. Dlho o nej nikto skoro nič nevedel, ale tomu je koniec!

Vierka Berkyová bola aj so svojím synčekom v stredu hosťom v markízackom Teleráne. Prezradila kde bola, čo robila, ale prišla aj s príbehom, ktorý nejedného fanúšika určite zaskočí. Podľa jej slov, do zahraničia odišla kvôli tomu, že nedokázala zniesť nátlak bulváru. Usadila sa v Írsku, kde pracovala ako chyžná za čo sa vôbec nehanbí. Našla si svoju lásku, vydala sa a dokonca porodila aj svojho prvého syna Mária.

V relácii opísala aj nie veľmi príjemné chvíle, ktoré zažila. Jej muž z ničoho nič vážne ochorel. Nikto mu nevedel pomôcť, okrem jedného. Speváčka otvorene priznalala, že za uzdravenie jej manžela je vďačná Bohu, na ktorého sa obrátila.

Vierka Berkyová sa aj so svojou rodinkou vrátila na Slovensko, už dva mesiace býva v Liptovskom Mikuláši a chystá aj svoj comeback. Populárnu hudbu však už robiť neplánuje. Chce spievať na oslavu Boha za to, že jej uzdravil manžela. Speváčka sa tak zamerala na gospelový žáner, s ktorým chce vyraziť aj na turné.

Zdroj: TV Markíza | Foto: facebook.com