Známa farmárka, ktorá sa medzi divákmi zviditeľnila v 12. sérií vidieckej reality šou, prežíva ťažké chvíle. Ako priznala fanúšikom na sociálnej sieti, i ju dostihol Covid. Bohužiaľ, aj s poriadne nepríjemnými symptómami, ako búšenie srdca či dýchavičnosť.

Beáta Rusnáková sa do povedomia divákov zapísala počas markizáckej Farmy 12. Tmavovláska teraz na sociálnej sieti priznala, že sa nakazila Covidom. Vírusové ochorenie jej ale dáva zabrať viac ako čakala: “Štyri dni modlenia sa, len nech dýcham a nech sa mi nezhorší stav… Dva dni neustálych horúčok, zimnica a bolesti celého tela, zadýchanie sa, len čo prejdem na wc a neustále silné búšenie srdca a budenie sa v noci s pocitom, že skončím na ventilácií,” popisuje fanúšikom.

Bea tak prežíva poriadne ťažké chvíle: “Nečakala som, že 22-ročný človek môže dopadnúť takto zle, však vraj je to len chrípka… uhm, mala som chrípku veľakrát, ale takto mi nebolo nikdy.. musela som odložiť všetky povinnosti a len ležať a dúfať, že mi bude lepšie… a keď mi je aj lepšie, za hodinu mi je zase horšie.. naozaj na seba dávajte pozor.. toto ochorenie je nevyspytateľné a neviete, aký priebeh budete mať práve vy a aké postcovidové následky to môže obnášať do budúcna, čo ma straší najviac..,” dodala exfarmárka a poprosila všetkých, aby jej držali palce. Ďalšia farmárka zas ohlásila krásnu novinku, že čaká bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj  │ Foto: IG/bejba99