Známa kontroverzná farmárka, ktorá sa zviditeľnila počas 2. série reality šou, poriadne prekvapila fanúšikov na sociálnej sieti. Len pred pár dňami sa totiž vydala za priateľa, s ktorým vychováva spoločného potomka. Hneď po svadbe však spustila aj spŕšku nadávok a kritiky.

Farmárka Gabriela Bullová patrila ku kontroverzným účastníčkam 2. série reality šou, no objavila sa aj v jojkárskej zoznamke Take Me Out. Svoje šťastie v láske však našla dnes už trojnásobná mama až v náručí Ladislava, s ktorým vychováva spoločného synčeka.

Dvojica si len pred pár dňami nečakane povedala aj svoje áno a farmárka fotografie z veľkého dňa dvojice zverejnila i na sociálnej sieti. Nevesta si v bielych šatách svoj deň náležite užila, no ako prezradila v neskorších videách, so ženíchom došlo aj k nepeknej hádke a Gabriela neváhala použiť ani vulgarizmy. Len nedávno priznala ďalšia exfarmárka, že ju neznámy muž napadol a skončila v nemocnici.

Ako priblížila fanúšikom, ženích požil na svadbe alkohol a podľa jej slov mal prejavovať žiarlivosť, no aj vyčítať neveste únavu. Exfarmárka tvrdí, že výčitky si mala vypočuť len medzi štyrmi očami, kým v prítomnosti iných hostí sa mal správať novomanžel priam ukážkovo. Snáď si hrdličky svoje problémy čoskoro vyriešia. Markíza pritom predstavila aj 15 nových účastníkov Farmy 13. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/gabrielabullova