Známa fitneska spôsobila v júli 2018 tragickú nehodu, pričom zomreli dvaja cyklisti. Počas súdneho pojednávania sa zdalo, že sa jej fatálna chyba prepečie, no prokurátor sa odmietol zmieriť s rozsudkom. Nasledovalo odvolanie, pričom súd pred pár dňami oficiálne rozhodol.

Úspešná fitneska Lucia Kristová na ceste za Mníchovou Lehotou v okrese Trenčín zavinila tragickú nehodu. Vo vysokej rýchlosti narazila do dvoch cyklistov. 46-ročný Peter podľahol zraneniam na mieste a jeho 50-ročná priateľka Andrea zomrela o pár dní neskôr v nemocnici.

Sudca bol k vodičke prekvapivo zhovievavý, keďže dostala podmienku a 6 rokov zákaz viesť motorové vozidlo. Rozsudok sa však nepáčil prokurátorovi, ktorý podal odvolanie. Bol totiž presvedčený, že zabitie dvoch osôb musí mať omnoho vážnejšie následky.

Krajský súd napokon zasadol v utorok (15. júna), pričom zrušil podmienku a športovkyňu poslal natvrdo do väzenia. Kristová sa na súde objavila, no pred vynesením právoplatného rozsudku odišla. ,,Obžalovaná Lucia Kristová sa odsudzuje na trest odňatia slobody v trvaní 18 mesiacov,“ vyhlásil sudca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: TV JOJ, FB/Fit-Life.sk-Športová výživa, Muscleking Magazine