Známa americká herečka Anne Heche mala pred niekoľkými dňami vážnu autonehodu. Aktuálne leží s popáleninami v kóme v nemocnici v Los Angeles. Lekári však nemajú dobré správy a predpokladajú, že filmová hviezda má pred sebou len krátky čas.

Anne Heche pred časom havarovala a nabúrala do obytného domu, pričom jej vozidlo skončilo v plameňoch. Herečka, ktorá si zahrala aj v remaku Psycho, skončila s popáleninami v nemocnici a aktuálne leží v kóme. Lekári nemajú pre rodinu 53-ročnej hviezdy dobré správy.

Ako uvádza ABCNews, jej mozog je už mŕtvy a Anne plánujú odpojiť od prístrojov. Samotná hviezda pred časom súhlasila s darovaním svojich orgánov, pričom rodina toto rozhodnutie bude rešpektovať. Lekári ju tak majú udržiavať pri živote práve kvôli možnému darcovstvu.

Do nemocnice zároveň dorazili výsledky krvných testov umelkyne. Ako vo štvrtok potvrdilo policajné oddelenie Los Angeles, Heche mala mať vo svojom systéme prítomné narkotiká, pričom sa hovorí o kokaíne. Vyšetrovatelia nepotvrdili prítomnosť alkoholu v krvi, no vysvetľujú, že k odberu došlo až o niekoľko hodín po havárii. Očití svedkovia uviedli, že pri pohľade na herečku v inkriminovanom čase bolo zjavné, že nie je celkom pri zmysloch a vedomí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: abcnews.go.com │ Foto: YT/Fear: The Home Of Horror, FOX 11 Los Angeles