Umelecký svet zasiahla mimoriadne smutná správa. Herečka, ktorá zahviezdila v mnohých seriáloch i divadelných predstaveniach, odišla na večný odpočinok. S talentovanou umelkyňou sa lúči rodina i kolegovia, ktorí neskrývajú veľký zármutok. Jej smrť totiž prišla náhle a nečakane!

Britská herečka Josephine Melville odohrala vo štvrtok (20. októbra) v divadle Nottingham Playhouse divadelné predstavenie s názvom ,,NineNight“. Celé vystúpenie prebehlo bez problémov a diváci si hru užili. Po odchode z javiska však 61-ročnej umelkyni prišlo nevoľno a v zákulisí napokon skolabovala.

Na mieste okamžite zasahovali záchranári a na pomoc pribehol aj zdravotník z publika. Začali s resuscitáciou, bohužiaľ, oživiť sa ju už nepodarilo. ,,Naše myšlienky a hlboká sústrasť sú s jej rodinou a blízkymi,“ uviedlo divadlo na sociálnej sieti. Príčina smrti momentálne nie je známa.

Josephine sa preslávila v seriáloch EastEnders, The Bill a Casualty. Zahrala si aj v niekoľkých filmoch, avšak jej najväčšou vášňou bolo divadlo. Sama v minulosti priznala, že účinkovanie v seriáloch jej platí účty, no nácvik a samotné divadelné predstavenia sú pre ňu zmyslom života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodreporter.com  |  Foto: Twitter