Známa slovenská herečka, ktorá v SND, ako aj televízii pôsobí už takmer 60 rokov, prekvapila radikálnou zmenou imidžu, ktorá ju poriadne omladila. Wow, takto skvele ešte nikdy nevyzerala!

Slovenská filmová a divadelná umelkyňa Božidara Turzonovová (76) patrí k stáliciam SND, ako aj televízie. Okrem nespočetného množstva inscenácii, hier, filmov či seriálov stihla počas svojej takmer 60-ročnej kariéry získať aj viaceré významné ocenenia, vrátane Pribinovho kríža II. triedy a v roku 2017 bola uvedená do Siene slávy TV ankety OTO.

Herečka je však aj pôvabná dáma, ktorá všetkých doslova odrovnala na minuloročnom Plese v opere 2018. So svojou bielou róbou od Jany Pištejovej celkom prevalcovala mladšie ročníky a získala si obdiv Sloveniek. V súkromí ale stavia skôr na nenápadnejší, decentný imidž, no tomu je teraz koniec.

Na najnovšej fotke, ktorú zverejnil jej kolega, herec Vlado Kobielsky, svojim fanúšikom  vyrazila dych. Svoj imidž omladila o pár rokov novým sviežim účesom, moderným rámom okuliarov, ako aj bielou farbou topu s náhrdelníkom, ktoré jej veľmi pristanú. Wow, pozrite sa na ten rozdiel!

Božidara Turzonovová predtým

Božidara Turzonovová TERAZ

Herečka prekvapila sviežim účesom, okuliarmi a novým šatníkom

Zdroj │ Foto: Instagram