Známa a krásna herečka, ktorá sa preslávila úlohami v najväčším hollywoodskych filmoch, priznala zdrvujúcu pravdu. V šiestom mesiaci tehotenstva prišla o vytúžené bábätko so svojím rovnako slávnym priateľom.

Slávna hollywoodska herečka Demi Moore sa preslávila hlavnými úlohami v mimoriadne obľúbených filmoch ako Duch, Striptíz či Neslušný návrh. Kráska žne úspechy aj naďalej, a hoci oslávila už 56. narodeniny, stále patrí medzi najkrajšie ženy Hollywoodu. Hviezda si však prežila v súkromí aj množstvo bolesti.

Demi sa preslávila predovšetkým vzťahom s oveľa mladším Ashtonom Kutcherom, ktorý má dnes rodinku s Millou Kunis. Herečka sa však nikdy netajila slabosťou na mladších mužov. V najnovšej knihe „Inside Out“, ktorú nedávno predstavila verejnosti, však odhalila aj poriadne temnú stránku ich vzťahu, najmä početnú Ashtonovu neveru a po prvýkrát prehovorila podľa informácii britského Metra aj o smutnom tajomstve. Krátko po zoznámení s hercom totiž v roku 2003 otehotnela a spoločne sa tešili na dcérku menom Chaplin Ray. V šiestom mesiaci však zasiahla Demi zdrvujúca správa o tom, že o dieťatko prišla.

Následkom tragédie úplne prepadla závislosti na alkohole, kokaíne a liekoch. Dvojica sa napokon v roku 2011 definitívne rozviedla. Demi má však napriek veľkej strate tri deti z predchádzajúceho manželstva s Brucom Willisom. Radosť jej tak robí 31-ročná dcéra Rumer, 28-ročná Scout a 25-ročná Tallulah, ktoré mamine výroky v knihe plne podporujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V najnovšej knihe priznala Demi trpkú pravdu
S Ashtonom čakali pred rokmi bábätko
V 6. mesiaci však o dieťatko prišli

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Instagram/demimooreofficial