Známa slovenská herečka, ktorá okrem televízie a divadla účinkuje aj v známom kabarete, prišla v sobotu večer k nepeknému úrazu. Ten sa odohral rovno na pódiu počas vystúpenia, no profesionálka nedala na sebe nič poznať, hoci napokon v zákulisí v bolestiach čakala na rýchly príchod doktora.

Obľúbená herečka, ktorú si diváci okrem iného zamilovali aj v jojkárskom seriáli Panelák, sa okrem divadla objavuje aj v kabarete Lucie Šipošovej. Mirka Partlová, ktorá sa momentálne stará aj malého synčeka, však počas vystúpenia Horror Show v Red Cat Cabaret prišla k nepeknému úrazu.

V sobotu večer si totiž sympatická blondínka vykĺbila prst na nohe. “Ani vykĺbený prst mi nezabránil dohrať predstavenie… Dali sme to so cťou a nikto si nič nevšimol, len to, že som bola bosá. A potom, že herci to majú ľahké,” posťažovala sa na sociálnej sieti a pripojila aj záber obviazanej nohy.

Napokon sa poďakovala za rýchlu lekársku starostlivosť, na ktorú v bolestiach počkala v zákulisí: “Ďakujem za úžasnú oporu a pomoc posádke HorrorShow! Ste fakt kamoši. Ďakujem za rýchlosť chiropraktika počas prestávky a nápravu prsta! Ja idem na pohotovosť (pre istotu) a celý deň s nohou hore asi .. Bolí to jak..,” dodáva úprimne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  │ Foto: IG/partlovamirka