Slovenská herečka, moderátorka a speváčka Dominika Morávková nebýva v Bratislave a práve z tohto dôvodu trávi veľmi veľa času v aute dochádzaním za prácou. Aj napriek tomu, že sa považuje za dobrú šoférku, temperament ju dokáže za volantom poriadne potrápiť. V jednom z prípadov to však neostalo iba pri nervóznom trúbení na iného vodiča.

Dominiku Morávkovú (28) môžu milovníci hudby poznať ako členku zoskupenia S hudbou vesmírnou a diváci ju môžu momentálne sledovať aj v komediálnom seriáli Autoškola. Vzhľadom k novému projektu sa herečka vyjadrila, že za volantom vie byť aj veľmi prchká a nedočkavá. Svoju povahu sa snaží krotiť, no nie vždy sa jej to darí.

Sympatická blondínka totiž priznala, že v minulosti spôsobila autonehodu, keď nedala prednosť v jazde. Následne nabúrala do boku auta, v ktorom sa, našťastie, nachádzal iba vodič. Okamžite bola privolaná polícia, no Dominika bola v deň kolízie po operácií hlasiviek. Nebola tak schopná vydať zo seba ani slovko. ,,Tak si to viete predstaviť, že keď prišli policajti, vyzerala som ako nemá. Nemali sme inú možnosť, len si všetko písať na papieriky. To bolo veľmi vtipné,“ opísala netradičnú situáciu pre plusku.sk. Herečke však veľmi odľahlo, že sa nikto vážne nezranil.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/dominika.moravkova, Facebook/Dominika Zeleníková Morávková, YouTube