Známa tvár slovenských divadiel si prešla ešte v polovici augusta nehodou, keď ju počas jazdy na kolobežke zrazilo auto. Už týždne tak musí používať pri presúvaní barly, no aj tak nemá zdravotné problémy ani zďaleka za sebou. Najnovšie musí absolvovať ďalšie vyšetrenie.

Slovenská herečka Lucia Vráblicová pôsobí predovšetkým v divadle Nová Scéna, no aj v GUNAGU či televízii. 49-ročná umelkyňa však prezradila týždenníku Šarm, že ešte 17. augusta, keď sa presúvala do divadla na kolobežke, ju zrazilo auto.

V osudný deň s ňou chcel hovoriť kolega, no keďže sa ponáhľala, pokračovala v jazde. „Šla som teda na kolobežke v minišatách veľmi pomaly. Vodič vychádzal z parkoviska cez chodník, po ktorom som šla ja. Keď som spadla na zem, ešte mi nechtiac prešiel po nohe,“ priblížila hrozivé detaily. Vodič ju napokon urýchlene odviezol na Kramáre.

Na traumatológii dali napokon herečke nohu do sadry, ktorú nosila 5 týždňov. Už dlhšie obdobie si musí pri chôdzi pomáhať tiež barlami, ktoré sa nateraz stali jej neodmysliteľnou súčasťou života. Noha sa však stále nezahojila a umelkyňa dodala, že bude musieť v najbližšom období absolvovať cievne vyšetrenie. Zdravotný problém po nehode ju tak zrejme ešte nejakú dobu potrápi. Na operačnom stole skončil pred niekoľkými dňami aj spevák Paľo Habera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  sarm.pluska.sk │ Foto: FB/Lucia Vráblicová, IG/luciavrablicova