Známa herečka, ktorú poznajú fanúšikovia po celom svete, skončila pred pár hodinami v slzách. Jej milovaný otec skonal v nemocnici po ťažkom boji s koronavírusom, ktorý dva týždne dokumentovala na sociálnej sieti.

Herečka Sophia Myles (40), ktorú poznajú fanúšikovia vďaka účinkovaniu v Underworld, Transformers: Zánik či v populárnom seriáli Doctor Who, prežíva obrovský smútok. Jej 67-ročný otec Peter v sobotu podľahol nebezpečnému koronavírusu, ktorý sa podľa najnovších zistení prejavuje aj ďalším príznakom.

Smutnú novinu oznámila všetkým na sociálnej sieti Twitter, kde dokumentovala aj jeho dvojtýždňový boj s ochorením: “RIP Peter Myles. Môj drahý otec zomrel pred pár hodinami. Bol to koronavírus, ktorý ho definitívne usmrtil,” napísala zdrvene.

Len pred pár hodinami pritom zverejnila srdcervúcu fotku otca v nemocnici, ktorý dýchal len pomocou prístrojov. Peter trpel Parkinsonovou chorobou a mal aj ďalšie vážne ochorenia. Rovnaký osud postihol aj 47-ročnú sestru talianskeho herca, ktorý bol s mŕtvou v dome celé tri dni, pričom svoje zúfalstvo zachytil vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter/Sophia Myles │ Foto: Twitter, YouTube/CELEBRITY INTERVIEWS Parviz Khosrawi