Šoubiz Známa herečka všetkých ŠOKUJE: Mení pohlavie na muža!

Známa herečka všetkých ŠOKUJE: Mení pohlavie na muža!

Známa a obľúbená herečka, ktorá sa objavila v množstve filmov, len pred niekoľkými hodinami všetkých šokovala. Pred pár rokmi priznala, že je lesbička, no teraz oznámila svetu ešte šokujúcejšiu novinku. Mení totiž pohlavie na muža a zmenila si aj meno!

Populárna herečka Ellen Page si zahrala v množstve filmov, pričom medzi najznámejšie patrí Juno, X-Men či Inception. 33-ročná kráska, ktorá bola nominovaná aj na cenu Oscar, pritom len v roku 2014 počas konferencie za ľudské práva priznala, že je lesbička. Neskôr sa zoznámila so svojou dnes už manželkou, s ktorou prežívajú svoju lásku.

Pred niekoľkými hodinami ale doslova vyrazila fanúšikom dych, keď oznámila, že sa zaradila do komunity transgender a odteraz sa necháva oslovovať Elliot. Hviezda podľa všetkého podstupuje liečbu a želá si, aby ju označovali ako „on“. Počas tohto náročného procesu má pritom podporu aj zo strany svojej manželky.

Na sociálnej sieti vyjadril Elliot obrovskú radosť z tejto novinky: „Ahojte, priatelia, chcel by som s vami zdieľať novinu, že som trans, moje oslovenie je oni/on a volám sa Elliot. Som šťastný, že to môžem vysloviť, a že som sa dostal v mojom živote do tohto bodu,“ napísal. Zároveň sa však obáva reakcií aj nenávisti: „Bojím sa, bojím sa útokov, nenávisti, žartíkov aj násilia,“ dodáva so slovami, že vo svete transgender sú také prejavy voči odlišným ľuďom na dennom poriadku. Herca podporili v jeho premene aj známe šoubizové mená ako napríklad speváčka Miley Cyrus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/elliotpage │ Foto: YouTube/The Late Show with Stephen Colbert, Instagram/elliotpage

Exit mobile version